Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > Upozornění pro vlastníky nemovitostí!!!

Upozornění pro vlastníky nemovitostí!!!



Ve Středočeském kraji se začala množit vloupání do rodinných domů ve městech, která se nacházejí v blízkosti dálnice. Jelikož se naše obec nachází v blízkosti dálnice, upozorňujeme občany a vlastníky nemovitostí na následující skutečnost. Ke vloupání do nemovitostí dochází v odpoledních hodinách, nejčastěji mezi 16-19 hod. Většinou když majitelé nejsou doma, ale není to pravidlem. Do rodinných domů pachatelé vnikají zejména balkónovými dveřmi a okny, a to i v době, kdy byli majitelé doma.

Tímto oznámení chceme upozornit majitele na větší opatrnost a doporučit, abyste věnovali větší pozornost zabezpečení balkónových dveří a oken, případně zvolili elektronickou ochranu nebo akustický alarm.

V případě zjištění, že se ve vašem okolí pohybují neznámé nebo podezřelé osoby, neváhejte se obrátit na Policii ČR na tel, č. 158 nebo na Městskou Policii Mýto na tel. č. 774 408 907, žádá starostka obce Medový Újezd Jaroslava Šrámková