Drobečková navigace

Úvodní stránka > O obci > Aktuality > Informace občanům - rekonstrukce silnice III/2341 Holoubkov

Informace občanům - rekonstrukce silnice III/2341 Holoubkov

Od pondělí 13.3.2023 začne velká investiční akce na rekonstrukci silnice III/2341 od hráze Holoubkovského rybníka až ke křižovatce v centru obce u Hotelu Bělohlávek. Předpokládaný termín dokončení je 23.11.2023. Po celou dobu stavby bude dotčený úsek silnice UZAVŘEN pro veškerou dopravu s oficiální objízdnou trasou Holoubkov – Hůrky – Pavlovsko – Rokycany – Svojkovice – Holoubkov.

Důležitá informace pro občany, kteří navštěvují lékaře ve zdravotním středisku v Holoubkově: nebude možný příjezd ke zdravotnímu středisku odspoda od pomníku !!! V těchto místech budou umístěny betonové zátarasy tak, aby zde nebylo možné projet. Příjezd ke zdravotnímu středisku bude proto zajištěn pouze odshora od křižovatky ulicí Na Pekárně (zákazové značky budou buď přeškrtnuty či doplněny dodatkovou tabulkou).

Dále bude upraven jízdní řád autobusové linky č. 239 – Mýto, Medový Újezd, Holoubkov, Hůrky, Dobřív, Hrádek.

Veškeré informace jsou případně k dispozici zde: https://www.obecholoubkov.cz/cs/zpravy/2023/03/08/rekonstrukce-silnice-iii2341-z-centra-obce-k-rybniku/